Bębny aranżowane do fragmentów dialogów w serialach – David Dockery Artykuł nie został jeszcze oceniony

YouTube’owy bębniarz, David Dockery, wpadł na bardzo oryginalny pomysł podłożenia ścieżki perkusji pod dialog z serialu It’s Always Sunny In Philadelphia. Poza samą nietypowością tego pomysłu na uwagę zasługuje jego świetne wyczucie instrumentu. Bez zbędnego rozwlekania, kliknij wideo poniżej i przekonaj się jak to brzmi:

Po dużym sukcesie tego wideo, które obiegło Internet zbierając prawie milion wyświetleń, David postanowił kontynuować ten pomysł i wypuścił kolejne aranżacje, które nawet przebijają jego pierwszy filmik. Zresztą zobacz sam:

Na koniec jeszcze jego bardziej niespodziewana strona – jest również gitarzystą. Zwróć uwagę na jego wyczucie muzyczne:

Możesz go znaleźć na Facebook’u, Twitterze oraz Instagramie

Podobał Ci się dzisiejszy artykuł? Oceń go albo nawet udostępnij 😉

Nie wahaj się też skomentować, szczególnie jeśli masz jakieś propozycje ciekawych kanałów  🙂

Pieczar on FacebookPieczar on Twitter
Pieczar
Perkusista z ponad 10-letnim stażem. Ponad 6 lat w zespole Pepper Gas (tymczasowo nieaktywny), obecnie współtworzy nowy muzyczny projekt All The Wrong Ways. Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespole, oprócz swojej podstawowej funkcji, zajmuje się sprawami związanymi z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, czuwa nad poprawnością językową tekstów, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów czy ulotek.
Oprócz powyższych, od kilku dobrych lat gra na gitarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.