Co będzie oferował portal nowebrzmienia.pl? 5/5 (8)
5/58

nb_logo_no_bg

to portal mający na celu połączenie zespołów z fanami. To miejsce, w którym będziesz mógł odkrywać nową muzykę, która z różnych powodów nie może przebić się do głównego nurtu. Umożliwimy Wam także maksymalnie skuteczną komunikację na linii fan-zespół, oraz zorientowanie się w lokalnej scenie muzycznej.

[Jeśli interesuje Cię portal raczej z perspektywy odbiorcy muzyki niż artysty, zjedź niżej]

Jesteś artystą?

Twórcom oddamy w ręce pełno narzędzi, które ułatwią im promocję swojej muzyki, mianowicie:

  • Możliwość utworzenia profilu swojego zespołu, który będzie w sposób przejrzysty pozwalał potencjalnym fanom zapoznać się z wszystkim, co dla nich istotne, czyli: krótkie info o zespole, biografia, muzyka, wideo, zdjęcia, a także dział z aktualnościami, na którym będziecie mogli informować swoich fanów o Waszej najnowszej aktywności.
  • Funkcję Obserwuj która pozwoli Waszym fanom śledzić Wasze poczynania.
  • Tworzenie profili członków zespołu, gdzie Wasi fani będą mogli lepiej poznać każdego z Was.

Innymi słowy, w jednym miejscu będziecie mieć łatwo dostępne wszystkie informacje, jakich ludzie mogą chcieć się o Was dowiedzieć. Uwaga: Taki profil będzie mógł z powodzeniem działać również jako alternatywa dla strony internetowej zespołu.


Jesteś fanem muzyki?

Jeśli chcesz odkrywać nową muzykę, a także być na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie polskiej muzyki, której nie słyszysz na co dzień w radiu, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Będziesz mógł odkrywać nowe zespoły i dowiadywać się o nich wszystkiego, co dla Ciebie istotne (a przynajmniej tego, co one udostępnią), dzięki profilom, na których artyści będą prezentować swoją twórczość oraz dzielić się informacjami o sobie.

Od naszego wspólnego wysiłku zależy zasięg portalu i to, czy uda nam się stworzyć społeczność, która pozwoli kształtować polską scenę muzyczną, dlatego gorąco zachęcamy Was do promowania go wśród swoich znajomych. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zyskać znaczący zasięg w kraju, dzięki czemu, w dłuższej perspektywie pozytywnie wpłyniemy na rozwój polskiej sceny muzycznej.

Jeśli nam się to uda, to mamy w planach rozbudowanie naszej działalności o różne ciekawe przedsięwzięcia, o których będziemy Was informować na bieżąco.


Co będzie się pojawiało na blogu?

Zamierzamy pisać na tematy związane z problemami, z jakimi borykają się początkujący muzycy (i trochę bardziej zaawansowani też) oraz zespoły. Pojawią się tu porady dotyczące sprzętu, rozwoju muzycznego, spraw związanych z zarządzaniem i promocją zespołu. Powiemy też o różnych ważnych kwestiach związanych z koncertowaniem, a także podzielimy się z Wami radami dotyczącymi samego korzystania z portalu i pomysłami na maksymalne wykorzystanie jego potencjału 🙂


Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was do regularnego zaglądania tutaj. Oraz śledzenia nas na naszym Facebooku oraz Twitterze, jeśli nie chcecie przegapić tego, co się u nas dzieje.

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitter
nowebrzmienia.pl
Odkrywaj nowych artystów w swojej okolicy, jak i w całym kraju! Słuchaj udostępnionej przez nich muzyki! Oglądaj dodane przez nich filmy! Sprawdź gdzie grają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.