Jak wygodnie ustawić stołek perkusyjny? [wideo] 5/5 (1)
5/51

W poniższym filmie amerykański trener personalny, specjalista od mięśni i ćwiczeń oraz konsultant sportowców omawia ustawienie stołka perkusyjnego. Dzięki informacjom w nim zawartym dowiesz się jak uniknąć bólu pleców oraz długotrwałych skutków złej pozycji za zestawem. 

Tematy omawiane w tym wideo to:

  • anatomia kręgosłupa i kości udowych
  • wysokość stołka
  • rozstawienie pedałów

Aby skorzystać z cennej wiedzy zawartej w tym materiale, musisz mieć opanowaną kluczową umiejętność, o której pisałem w tym artykule.

Osobom, które będą miały problemy ze zrozumieniem tego materiału ze słuchu, proponuje włączyć napisy (są one również w języku angielskim). Pomimo tego, że są generowane automatycznie, moim zdaniem działają całkiem dobrze.

Pieczar on FacebookPieczar on Twitter
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach.
Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach nie ograniczał się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.
Oprócz powyższych, od wielu lat gra na gitarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.