Jak wygodnie ustawić stołek perkusyjny? [wideo] 5/5 (1)
5/51

W poniższym filmie amerykański trener personalny, specjalista od mięśni i ćwiczeń oraz konsultant sportowców omawia ustawienie stołka perkusyjnego. Dzięki informacjom w nim zawartym dowiesz się jak uniknąć bólu pleców oraz długotrwałych skutków złej pozycji za zestawem. 

Tematy omawiane w tym wideo to:

  • anatomia kręgosłupa i kości udowych
  • wysokość stołka
  • rozstawienie pedałów

Aby skorzystać z cennej wiedzy zawartej w tym materiale, musisz mieć opanowaną kluczową umiejętność, o której pisałem w tym artykule.

Osobom, które będą miały problemy ze zrozumieniem tego materiału ze słuchu, proponuje włączyć napisy (są one również w języku angielskim). Pomimo tego, że są generowane automatycznie, moim zdaniem działają całkiem dobrze.

Pieczar on FacebookPieczar on TwitterPieczar on Youtube
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach.
Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach nie ograniczał się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.
Oprócz powyższych, od wielu lat gra na gitarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.