Jak wygodnie ustawić stołek perkusyjny? [wideo] 5/5 (1)
5/51

W poniższym filmie amerykański trener personalny, specjalista od mięśni i ćwiczeń oraz konsultant sportowców omawia ustawienie stołka perkusyjnego. Dzięki informacjom w nim zawartym dowiesz się jak uniknąć bólu pleców oraz długotrwałych skutków złej pozycji za zestawem. 

Tematy omawiane w tym wideo to:

  • anatomia kręgosłupa i kości udowych
  • wysokość stołka
  • rozstawienie pedałów

Aby skorzystać z cennej wiedzy zawartej w tym materiale, musisz mieć opanowaną kluczową umiejętność, o której pisałem w tym artykule.

Osobom, które będą miały problemy ze zrozumieniem tego materiału ze słuchu, proponuje włączyć napisy (są one również w języku angielskim). Pomimo tego, że są generowane automatycznie, moim zdaniem działają całkiem dobrze.

Pieczar on FacebookPieczar on Twitter
Pieczar
Perkusista z ponad 10-letnim stażem. Ponad 6 lat w zespole Pepper Gas (tymczasowo nieaktywny), obecnie współtworzy nowy muzyczny projekt All The Wrong Ways. Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespole, oprócz swojej podstawowej funkcji, zajmuje się sprawami związanymi z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, czuwa nad poprawnością językową tekstów, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów czy ulotek.
Oprócz powyższych, od kilku dobrych lat gra na gitarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.