Najtrudniejsza rzecz do zrobienia na gitarze! Artykuł nie został jeszcze oceniony

Wiele osób spiera się o to, co jest najtrudniejsze do zrobienia na gitarze. Niektórzy uważają, że są to zaawansowane techniki gry czy nietypowe skale. Inni, że dobre wyczucie muzyki i swoboda gry. Autor tego filmiku postanowił sprostać temu kontrowersyjnemu wyzwaniu i wskazać, co jest najtrudniejsze do zrobienia na gitarze. Zapraszam do obejrzenia!

Myślę, że ciężko się z nim nie zgodzić i wbrew pozorom (komentarze pod filmem), większość się z nim zgadza. A Tobie udało się już zrobić najtrudniejszą rzecz na gitarze? Pochwal się w komentarzu. I podaj dalej, jeśli uważasz, że więcej ludzi powinno się o tym dowiedzieć 🙂

 

Pieczar on FacebookPieczar on Twitter
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach.
Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach nie ograniczał się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.
Oprócz powyższych, od wielu lat gra na gitarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.