Poznaj najpopularniejszego twórcę metalowych coverów na YouTube! Leo Moracchioli Artykuł nie został jeszcze oceniony

Od kilku dobrych lat Leo przerabia popowe (najczęściej) utwory na metalowe aranżacje. Zdobył przy tym niemałą popularność – ponad 1,5 miliona subskrybentów, a jego najpopularniejszy cover – Hello od Adele (poniżej) – ma na chwilę obecną 34 miliony wyświetleń.

Na jego kanale znajdziesz resztę jego coverów, które mocno polecam sprawdzić. Oprócz tego wrzuca tam co jakiś czas dodatkowe materiały, takie jak testy sprzętu, czy porady muzyczne i lekcje.

Poniżej wrzucam kilka, moim zdaniem, najbardziej wartych obejrzenia:

Na uwagę zasługują również jego akustyczne covery (tym razem przeważnie metalowych) utworów, takie jak poniższe:

I na koniec cover, który dla mnie jest jego najlepszym akustycznym wykonaniem na kanale:

Jeśli znasz jakiś ciekawy kanał na YouTube, to nie wahaj się podzielić nim w komentarzach. Być może Twoja propozycja stanie się kolejnym wpisem w tym dziale 😉

Pieczar on FacebookPieczar on Twitter
Pieczar
Perkusista z ponad 10-letnim stażem. Ponad 6 lat w zespole Pepper Gas (tymczasowo nieaktywny), obecnie współtworzy nowy muzyczny projekt All The Wrong Ways. Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespole, oprócz swojej podstawowej funkcji, zajmuje się sprawami związanymi z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, czuwa nad poprawnością językową tekstów, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów czy ulotek.
Oprócz powyższych, od kilku dobrych lat gra na gitarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.