Cover Lamb Of God na lirze korbowej!

Czasami YouTube może zaskoczyć nas filmem, którego w ogóle się nie spodziewamy. W tym przypadku jest to cover na instrumencie, o którego istnieniu nie miałem pojęcia przed zobaczeniem tego wideo. Co więcej, wykonawcą tego utworu jest Polka – Michalina Malisz, która rok później trafiła do popularnej szwajcarskiej formacji Eluveitie!

Poza tym sukcesem, na swoim koncie dorobiła się ponad 100 tysięcy subskrybentów, a niektóre jej filmy przebiły milion odtworzeń! Zobacz cover, który swego czasu został nawet opublikowany na fanpage’u samego Lamb Of God!

Poniżej wersja z samą ścieżką liry korbowej:

Od opublikowania tego coveru, kanał mocno się rozwinął i oprócz coverów oraz playthrough (grania własnych ścieżek instrumentalnych – niestety brak polskiego odpowiednika tego słowa) Eluveitie, pojawiają tam się np. popularne riffy grane na lutni korbowej. Wideo poniżej jest najbardziej popularnym na jej kanale – ma ponad milion odtworzeń!

A tutaj druga jego część:

Poza samym graniem, dzieli się wiedzą na temat swojego instrumentu

A także doświadczeniami związanymi z grą na scenie

Na samej grze jednak nie poprzestaje – zaangażowała się w budowę i sprzedaż lir korbowych! Proces produkcji zobaczysz poniżej, a lirę zakupisz na tej stronie.

Całkiem niespodziewanie niedawno opublikowany film z 5 riffami System Of A Down stał się najpopularniejszym na jej kanale, osiągając ponad 2 miliony wyświetleń!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co Michalina publikuje, poniżej znajdziesz linki do miejsc, gdzie możesz śledzić jej poczynania:

Oficjalna strona Michaliny Malisz

YouTube
Facebook
instagram

Zachęcam Cię też do podzielenia się artykułem z innymi. Możesz skorzystać z ikonek poniżej:

Pieczar on FacebookPieczar on TwitterPieczar on Youtube
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach (najdłużej w Pepper Gas). Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. Pomiędzy tymi wszystkimi rolami, od wielu lat gra na gitarze. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach, w których gra, nie ogranicza się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.