Covery piosenek z gier Rockstara – SquidPsychics

YouTuber SquidPhysics jest znany ze znakomitych przeróbek popularnych motywów z gier, filmów i seriali. Artysta najbardziej jednak zasłynął z coverów znanych piosenek z gier Rockstar Games. W tym artykule przedstawiam jego najlepsze wg mnie przeróbki. Zobacz, jak wypadł jego najbardziej popularny cover, czyli temat z GTA San Andreas.

Uwaga: Żeby obejrzeć jego materiały, trzeba je otworzyć na YouTube (np. klikając w logo, które pojawia się po naciśnięciu przycisku odtwarzania)!

Autor postanowił jednak przerobić go jeszcze raz ze względu na to, że pojawiło się w nim kilka małych błędów i nie był do końca zadowolony z efektu końcowego. Zobacz lekko ulepszoną wersję 3 lata później. Niemniej jednak to właśnie poprzednie nagranie zdobyło tak wielką sławę, które ma w tym momencie ponad 14 milionów wejść.

Mnie bardzo przypadła do gustu przeróbka tematu szkolnego, czyli cover tematu z gry Bully.

Kolejnym jego fajnym wykonaniem, tym razem nie coverem z gry, ale bardzo dobrze znanym motywem, jest Różowa Pantera, która moim zdaniem wyszła mu naprawdę nieźle.

Co sądzisz o jego wykonaniach? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Jan Pieczonka
Basista w Pepper Gas i No Lifeline. Udzielał się także w innych projektach oraz orkiestrze. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku. Gra też na gitarze, basie i od czasu do czasu na fortepianie. Ukończył Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.