Gar Bigoru – Posiekać ją! #deathmetal

Zespół: Gar Bigoru

Gatunek: Death Metal

Lokalizacja: Warszawa

Polska scena metalowa widziała już wiele, ale czegoś takiego na pewno jeszcze nie. Tajemnicze death metalowe trio o dźwięcznej nazwie Gar Bigoru opublikowało właśnie swój pierwszy singiel: “Na strzępy!”

O co w tym wszystkim chodzi?

Jak “Nocny Kochanek” spotyka “Kata” oraz “Vader” i razem “czarną karetą wybierają się na piwo”. Brutalna death metalowa muzyka zestawiona z brutalizmem kuchennego rytuału. Czyż jest coś lepiej oddającego klimat ciężkiej muzyki niż buchający gar pełen kapuchy, 5 rodzajów mięsa (jak 5 ramion pentagramu), suszonych śliwek (niczym skóra z trupów) i wielu innych tajemnic?

W związku z szybką wyprzedażą CD z “Grą Bigoru” została uruchomiona cyfrowa dystrybucja płyty “Bigor ist Krieg!” Znajdziecie ją na Bandcampie:
https://garbigoru.bandcamp.com/album/bigor-ist-krieg
Na YT kapeli znajdziecie trzy teledyski:
https://www.youtube.com/channel/UCDiew8NkS4nbFzvg-ePmDpQ  

Oczywiście najpierw posłuchajcie i sprawdźcie wszystkie kawałki! Jest grubo, gęsto i soczyście! Jeżeli album Wam się podoba, dajcie znać. Może przygotujemy dokładkę… 😈

Przy tej okazji serdecznie dziękujemy naszym patronom za pomoc i zaangażowanie: Rzywiec Trzy Winyle, Kvlt, Graj Kolektyw, VooDoo Club, Opowieści z Patolasu, a także naszemu wspaniałemu wydawcy: Life End Records!   Zapraszamy do słuchania!

Gar Bigoru można zaobserwować na:

Facebook
YouTube
BandCamp
Instagram
Spotify

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.