Kamila Krawczyk – Ot tak #pop

Wykonawca: Kamila Krawczyk

Gatunek: Pop / R&B / Indie

Lokalizacja: Rybnik

Kamila Krawczyk wraca w nowej odsłonie! Wokalistka z małego miasta zadebiutowała w maju 2020r. mając 15 lat. Wiele osób z niecierpliwością czekało na nowości, lecz Kamila przyznaje, że ze względu na problemy zdrowotne i prywatne mimo chęci, nie była w stanie wydawać nowych utworów. W 2021 roku znów wróciła do żywych! 02.07.2021r rozpoczęła wraz z zespołem trasę koncertową pod tytułem “Zwariowałam Tour”, która ma za sobą już 15 ekscytujących koncertów i będzie trwała do końca 2021 roku. Nadszedł czas na kolejny singiel po długiej przerwie!

2 października miała miejsce premiera nowego singla Kamili Krawczyk pt. “Ot tak”. Kamila przyznaje, że jest to jej pierwszy utwór, który napisała w języku polskim. Za warstwę muzyczną i produkcję odpowiada DaMo Producent i studio Nie To Nie Records.

Kamila Krawczyk to 17 letnia wokalistka z Rybnika na Śląsku tworząca muzykę w klimatach R&B, Pop, Indie. Zapraszamy do słuchania, oglądania, komentowania i subskrybowania. My wracamy do pracy nad kolejnym singlem i do trasy koncertowej pn. “Zwariowałam Tour”.

Więcej szczegółów odnośnie koncertów na www.kamilakrawczyk.pl

Kamilę Krawczyk można zaobserwować na:

Facebook
YouTube
Instagram
Spotify/Deezer/Tidal
Strona Internetowa Kamili

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.