MC Silk, najszybszy polski raper #hot16challenge2!

Przedstawiam jedną z najlepszych, moim zdaniem, odsłon #hot16challenge2! Jeśli nie słyszałeś jeszcze o MC Silku, to jest to dobra okazja, aby się zapoznać z jego twórczością!

Na szczególną uwagę zasługuje tu mnogość nawiązań do obecnych wydarzeń, a także połączenie ich w naprawdę dobrze zaaranżowany tekst. Tekst, któremu, moim zdaniem, nic nie brakuje! Jest spójność, jest element zaskoczenia, jest mocny przekaz i, przede wszystkim, własne zdanie artysty! Coś, co obecnie praktycznie nie występuje… Oczywiście to moja opinia, możesz się z nią nie zgadzać – zapraszam do dyskusji w komentarzach 😉

Mc Silk jest raperem, który stał się popularny dzięki wideo, w którym rapuje szybciej niż Eminem (na końcu tego artykułu). Natomiast jego najbardziej rozsławionym osiągnięciem jest teledysk nagrany w 7 różnych krajach, w 7 różnych językach, w którym rapuje równie szybko. Dotarł z nim aż do 15 milionów widzów! Nie przedłużając bardziej, po prostu zobacz to sam:

A tutaj wspomniane wyżej nagranie, na którym “wypłynął”:

Dla mnie, MC Silk jest jednym z najlepszych i najprawdziwszych polskich artystów obecnie. Jego popularność jest całkowicie napędzona ciężką pracą i dobrym pomysłem, które spowodowały, że internet się nim zainteresował. Za jego twórczością nie stoi żadna agencja wizerunkowa. Jest sobą, stale podwyższa swoją poprzeczkę i co jakiś czas rzuci “bombę”, która powoduje, że media społecznościowe wybuchają od jego udostępnień. I do tego konsekwentnie prowadzi na nich swoje profile. A zagłębiając się bardziej w jego twórczość (mam na myśli jego wydawnictwa na Spotify), znajdziesz masę bardzo dobrych utworów. Myślę, że jest to dobry przykład na to, że można odnieść sukces na obecnym rynku muzycznym. Trzeba tylko (aż) mieć dobry pomysł na siebie i konsekwentnie go realizować.

Nie rozwodząc się już dłużej, mocno zachęcam do odwiedzenia go w sieci! Linki poniżej:

Oficjalna Strona MC Silk
Spotify
instagram
Facebook

Pieczar on FacebookPieczar on TwitterPieczar on Youtube
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach (najdłużej w Pepper Gas). Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. Pomiędzy tymi wszystkimi rolami, od wielu lat gra na gitarze. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach, w których gra, nie ogranicza się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.