Misscore – Rapeseed Fields #rock

Zespół: Misscore

Gatunek: Rock

Lokalizacja: Prudnik/Nysa

Misscore powstał w 2010 roku, jednak obecny skład wyklarował się w 2019 roku. Zespół tworzy piątka osób, które razem postanowiły realizować swoje muzyczne marzenia.

Ich muzyka to mocne rockowe numery i spokojne kompozycje. Utwory zespołu Misscore można opisać jako mieszankę melodyjnego rocka z elementami elektronicznymi i nietuzinkowymi liniami melodycznymi.

Zespół na ten moment komponuje głównie w języku angielskim, jednak formacja ma w planach wydanie płyty w dwóch wersjach językowych, która powinna ukazać się niebawem z okazji dziesięciolecia działalności zespołu.

Wokalistka zespołu Misscore była uczestniczką 8. edycji programu The Voice of Poland, w której dołączyła do drużyny Andrzeja Piasecznego.
W latach 2017-2019 zespół zawiesił działalność z powodów osobistych. W trakcie dwuletniej przerwy każdy z członków zespołu rozwijał się i prężnie działał w solowych projektach, żeby w grudniu 2019 grupa Misscore mogła wrócić ze zdwojoną siłą, z głowami pełnymi pomysłów i w powiększonym składzie!

Aktualnie zespół pracuje w studio nad nowym energicznym materiałem, który zostanie wydane w formie EP promującej zespół!
Stay tuned!

Misscore można zaobserwować na:

Facebook
YouTube
Instagram
Soundcloud

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.