Part Of The Kitchen – Echokosmos #indiepop

Wykonawca: Part Of The Kitchen

Gatunek: Indie Pop

Lokalizacja: Poznań

Zespół Part Of The Kitchen powstał w kuchni jednej z poznańskich kamienic. Band stał się integralną częścią kuchni na trzecim piętrze, w której powstawały pierwsze kompozycje. W marcu 2017 roku światło dzienne ujrzała epka: Below The Line, zawierająca 5 autorskich utworów.

W ciągu swojej działalności zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów – między innymi w CK Zamek w Poznaniu czy kultowym klubie Blue Note. Skład regularnie grywa na polskich festiwalach – na swoim koncie ma koncerty w ramach Festiwalu Spring Break, Wschody, Songwriter, Pamiętajmy o Osieckiej czy Powidz Jam Festiwal. W 2019 roku zespół został laureatem lubelskich Wschodów, gdzie otrzymał wyróżnienie. Zdobył również główną nagrodę w ramach Kujawsko-Pomorskiego przeglądu Kapel we Włocławku.
Twórczość zespołu gościła na antenie radiowej Czwórki, Antyradia, Radia Poznań, Radia Lublin, Radia Afera.

Jak powszechnie wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia dlatego zespół Part Of The Kitchen w 2020 roku wydał płytę długogrającą składającą się z 11 autorskich kompozycji. Muzyka zespołu wymyka się z ram gatunkowych, a jej charakter najlepiej oddaje miano „muzyki nieagresywnej” – którą okładać się można na każdą ranę.

Part Of The Kitchen można zaobserwować na:

Facebook
YouTube

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.