SLOW SUNSET – BRAVE #indiesoul

Wykonawca: Slow Sunset

Gatunek: Indie soul

Lokalizacja: Wrocław

Slow Sunset, powstali nagle i niespodziewanie w 2020 roku. Wskutek odwołania tras koncertowych (m. in. w Chinach) muzycy zespołu skanalizowali energię twórczą, bardzo szybko stworzyli materiał muzyczny i zadebiutowali w ramach V Sessions (NCK i MKIDN) jesienią 2020 roku. Najbliższe plany koncertowe obejmują okres wiosna / lato 2022, zespół wystąpi na koncertach klubowych i festiwalowych w Polsce i zagranicą. Jeszcze w lutym zarejestruje Late Night Live Session w Concordia Design we Wrocławiu, a w marcu ukaże się nowy singiel “I didn’t mean”.

Na czele Slow Sunset stoi charyzmatyczna Ania Bratek – wokalistka, kompozytorka tekstów. Niezwykle utalentowana artystka, z której tekstów emanuje siła i radość życia. Ania studiowała i mieszkała w różnych zakątkach świata m. in. na Islandii, czy w Holandii. W swoich artystycznych podróżach współpracowała z artystami z różnych kultur. Jej doświadczenia znajdują odzwierciedlenie w tekstach i brzmieniu zespołu.

W 2021 Slow Sunset zadebiutowali wydawniczo, a pierwsze single “Ease and flow” i “Brave” znalazły się na najważniejszych playlistach Spotify w Polsce. Slow Sunset zagrali szereg koncertów, w tym na festiwalach koncertach klubowych w Polsce i w Czechach w tym na Hradecký Slunovrat, WrOFFław, czy Vertigo Summer Vibe Festival. Zespół łączy soul z indie rockiem, inspiruje się dubem, czy oldschoolową brytyjską sceną klubową, proponując świeże , nowoczesne brzmienie. 

Zespół tworzą doświadczeni muzycy z Wrocławia i Katowic, oprócz Ani Bratek (voc, k) – Łukasz Szymański (gitara), Maciej Seniorowicz (bas, k), Dominik Jaske (perkusja).

Slow Sunset można zaobserwować na:

Facebook
YouTube
Instagram
Spotify

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.