Filip Mizia & O$KA – Nie mogę spać #hiphop

Wykonawca: Filip Mizia

Gatunek: Hip-hop

Lokalizacja: Wrocław

Nazywam się Filip Mizia. Śpiewam i rapuję, gram na gitarze, piszę teksty, tworzę i produkuję moją muzykę. Jestem pół-góralem pół-scyzorykiem, wychowanym w Szwecji. Przez pierwsze dziesięć lat mojego życia mieszkałem we Wrocławiu, po czym wyemigrowałem do Szwecji i zamieszkałem w miasteczku Östersund położonym na północy. Emigracja zmieniła mnie radykalnie i zdefiniowała moje życie. Utknąłem gdzieś pomiędzy dwoma odległymi od siebie światami, Polską i Szwecją.

Wykonuję muzyczny live show. Jest to muzyka eklektyczna o hip-hopowym vibe i elektronicznym brzmieniu, połączona z niebanalnymi tekstami napisanymi w języku polskim, angielskim i elementami performansu. Każdym występem pragnę zabierać widzów w podróż i kreować niezapomniane show.”

Utwór promuje album O$ki ”K3”, który ukaże się 18 marca. Nowy numer poza świetnym beatem, do których O$KA nas przyzwyczaił charakteryzuje się tekstem Mizi. Biorąc pod uwagę jego pozostałą twórczość jest to tekst dosyć nietypowy. Jak sam mówi: „Nie mogę spać to erotyka napisana fraszką. Myślę, że kierunkiem był beat, który mi przesłał O$KA. Masowy, oldschoolowy z nutką soulu i jakoś tak wyszło. Nazwisko zobowiązuje (śmiech), ja mam w sobie dużo miłości i ten numer niech roztapia i zmraża jednocześnie.”

Filipa Mizię można zaobserwować na:

Facebook
YouTube
Instagram
Strona internetowa
Spotify

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.