Próżny Typ – Pozwolisz? Niech opadnie kurz #alternatywna

Wykonawca: Próżny Typ

Gatunek: Muzyka Alternatywna

Lokalizacja: Warszawa

Próżny Typ, czyli Tomek reprezentuje alternatywny styl muzyczny, czerpie inspiracje z wielu różnych gatunków i stylów muzycznych. Horyzonty jego inspiracji sięgają od Behemotha, Slipknota, czy Sweet Noise poprzez Metallice, Come, Stone Sour aż po Ralpha Kamińskiego, Bass Astral X Igo, Dawida Podsiadło czy Kwiat Jabłoni.

Próżny jest multiinstrumentalistą gra na wielu instrumentach strunowych, czy perkusyjnych, śpiewa, pisze teksty, komponuje i sam produkuje wszystkie utwory. Większość rzeczy nagrywa u siebie w mieszkaniu, aczkolwiek studia również nie omija.

Scenariusze teledysków piszę wraz ze swoja partnerką Julią, która je potem nagrywa, kręci i montuje. Prywatnie Tomek jest analitykiem IT w jednej z dużych korporacji oraz zajmuje się pracami projektowymi.

“Pozwolisz? Niech opadnie kurz” to numer do którego Próżny zaprosił Sophie (Zofię Szklarską) znajomą artystkę, która również pisze i produkuje własne utwory. Spotkanie tych dwóch głosów pozwoliło na stworzenie niezwykle klimatycznego i przepełnionego emocjami utworu, którym chciałbym się podzielić.

W dzisiejszych czasach bez wsparcia wytwórni bardzo ciężko jest się przebić. Dlatego proszę jeśli masz chwilę to posłuchaj 🙂

Link Spotify:
https://open.spotify.com/track/1EDnx9kHxTeqzzuMc7mMPm?si=73npOBjlR_qlTt1PK2QJzA&utm_source=copy-link

Próżnego Typa można zaobserwować na:

Facebook
YouTube
Instagram
Spotify

A tutaj znajdziesz całą playlistę serii Nowa Twórczość na YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLd8-E8EZOeG2z2_rXDEINTXp7i9Ak6iHd

nowebrzmienia.pl on Facebooknowebrzmienia.pl on Twitternowebrzmienia.pl on Youtube
nowebrzmienia.pl
Pomagamy promować Twoją muzykę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.