Daft Punk – Get Lucky w wersji z Solówkami 10 Najlepszych Gitarzystów

Andre Antunes przygotował specyficzną wersję Get Lucky, w której prezentuje 10 solówek, jakie mogliby zagrać najlepsi światowi gitarzyści. Nie brakuje tutaj Carlosa Santany, Slasha z Guns’n’Roses, Briana Maya z Queen czy Toma Morello z Rage Against the Machine. Trzeba przyznać, że autor poradził sobie z wyzwaniem naprawdę dobrze. Film zyskał niemałą popularność i do tej pory odtworzono go już ponad 4 miliony razy. 

Po tak wielkim sukcesie jego wideo z solówkami pojawił się kolejny, podobny w swojej formie do poprzedniego, filmik. Możecie zobaczyć, jak zmierzył się z utworem Bruno Marsa – Uptown Funk. Tym razem pojawiły się w nim m.in. solówki w stylu Dimebaga Darrella, Bon Jovi i Jimiego Hendrixa.

Która solówka najbardziej podoba się Tobie? Podziel się z nami w komentarzu 🙂

Oczywiście zachęcam do subskrypcji jego kanału. Znajdziecie tam mnóstwo innych ciekawych materiałów. Niestety ostatnie publikowane filmiki pojawiły się około pół roku temu. Mam jednak nadzieję, że wróci jeszcze do dalszej twórczości na swoim kanale i będziemy mogli oglądać kolejne kreatywne filmy.

Na koniec, jeden z moich ulubionych coverów gitarowych, czyli Lot trzmiela w 7 różnych stylach muzycznych. Od Metalu po Gypsy Swing.

Jan Pieczonka
Basista w Pepper Gas i No Lifeline. Udzielał się także w innych projektach oraz orkiestrze. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku. Gra też na gitarze, basie i od czasu do czasu na fortepianie. Ukończył Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.