Nietypowe wokalne covery Jona Sudano

Tym razem do działu Rozrywka podejdziemy z większą dozą dystansu. YouTuber Jon Sudano zdobył swoją popularność wokalnymi coverami, które wykonuje w bardzo nietypowy sposób. Dzięki jego specyficznemu poczuciu humoru, mniej lub bardziej celowo, pokazuje ciekawe zjawisko, które mogłoby się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Jakie? Zobacz wideo poniżej:

Do każdego swojego coveru śpiewa cały czas ten sam utwór. Utwór, który możesz znać ze Shreka, pojawiający się na początku filmu, czyli All Stars zespołu Smash Mouth. Ciekawym faktem jest to, że melodia pasuje pod niemalże każdą piosenkę z różnymi sekwencjami akordów, co możesz zaobserwować, oglądając poniższe filmy.

Imagine Johna Lenona jest pierwszym utworem, który ukazał się na profilu. Jak widać, tę melodię można wstawić nawet pod smutne piosenki.

Kolejny to Bring Me To Life Evanescence – jego najczęściej odtwarzany cover. Jest to o tyle ciekawe, że sama piosenka stała się już jakiś czas temu celem internautów i doczekała się wielu przeróbek, stając się memem.

Poniżej jeszcze kilka ciekawszych wideo z jego kanału. Nie mogło oczywiście tutaj zabraknąć Hello Adele, które przewija się przez Rozrywkę od jakiegoś czasu:

1 kwietnia, na Prima Aprilis, wypuszczony został cover All Stars, a mogliśmy tam usłyszeć zamiast oryginalnego tekstu między innymi Bring Me to Life, CrawlingLose Yourself i Never Gonna Give You Up

Tutaj jeszcze jedna przeróbka z podkładem All Stars, z tym że całość spóźniona o jeden takt. Mimo to nadal wszystko pasuje 🙂

 

Na koniec, być może mniej spodziewane: Before I Forget Slipknota 

Jan Pieczonka
Basista w Pepper Gas i No Lifeline. Udzielał się także w innych projektach oraz orkiestrze. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku. Gra też na gitarze, basie i od czasu do czasu na fortepianie. Ukończył Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.