Znane utwory przerabiane na 20 styli różnych zespołów – Ten Second Songs

Dzisiejszym tematem w dziale Rozrywka będzie mocno popularny kanał 10 Second Songs, który ma ponad 2 miliony subskrypcji na YouTube!

Prowadzi go Anthony Vincent, który przerabia popularne utwory na style różnych zespołów. Warto podkreślić, że oprócz niesamowitych możliwości wokalnych, Anthony tworzy wszystkie podkłady do utworów samemu. Jak mówi na swojej stronie internetowej, pierwsze wideo stworzył w 2014 roku w celu prezentacji swoich umiejętności producenckich i wokalnych, które miało mu zdobyć klientów na swoje usługi. Jednak szczęśliwym trafem, owo wideo stało się viralem (obecnie ma 21 milionów wyświetleń), a to, co miało być jednorazowym wyskokiem, stało się regularnie aktualizowanym kanałem.

Jako pierwszy przykład wstawiam In The End w 20 różnych stylach, z powodu niedawnej śmierci Chestera Benningtona z Linkin Park (który pojawia się pod koniec wideo).

 

A tutaj wspomniany wcześniej utwór, który zdobył mu popularność i przysporzył tłumy followersów na różnych platformach społecznościowych:

 

Jednym z najczęściej odtwarzanych filmów na jego kanale jest Rap God Eminema. Po przesłuchaniu nie będziesz mieć wątpliwości, dlaczego tak jest 😉

Polecam również Talk Dirty Jasona Derulo i Problem Ariany Grande, które bardzo dobrze się przyjęły wśród jego odbiorców, zajmując kolejno czwarte i piąte miejsce w rankingu popularności jego filmów:

Nie może oczywiście zabraknąć Hello od Adele, którego podjął się również Leo Moracchioli z Frog Leap Studios, o którym pisałem tutaj. Daj znać, która wersja bardziej Ci się podoba!

 

Poniżej jeszcze kilka moich propozycji wartych uwagi:

 

Co sądzisz o Ten Second Songs? Znałeś(-aś) go już wcześniej? Jeśli podoba Ci się ten artykuł, oceń go, udostępnij, korzystając z przycisków poniżej.

Możesz też zaproponować jakiś ciekawy kanał w komentarzu, a być może stanie się kolejnym, o którym opowiem 😉

Pieczar on FacebookPieczar on TwitterPieczar on Youtube
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach (najdłużej w Pepper Gas). Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. Pomiędzy tymi wszystkimi rolami, od wielu lat gra na gitarze. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach, w których gra, nie ogranicza się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.