Strojenie zestawu perkusyjnego [Wideo]

Witam wszystkich,

Nazywam się Marek Mitręga i pasjonuję się perkusją od około 16 lat. Od samego początku jestem samoukiem. Chciałbym podzielić się z Wami materiałem filmowym, który ostatnio zrealizowałem. Dotyczy on strojenia bębnów do dźwięków. Metoda ta bardzo ułatwia życie i pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych oraz powtarzalnych efektów przy każdym strojeniu.

Zapraszam  do oglądania wszystkich, ale przede wszystkim tych, którzy mają problem ze strojeniem bądź w ogóle tego nie robią, ponieważ dobrze brzmiący zestaw to połowa sukcesu, a reszta to umiejętności.

Pozdrawiam!

Marek Mitręga on FacebookMarek Mitręga on GoogleMarek Mitręga on TwitterMarek Mitręga on Youtube
Marek Mitręga
Witam serdecznie. Nazywam się Marek Mitręga i pochodzę z miejscowości Goleszów niedaleko Ustronia. Moją przygodę z perkusją zacząłem około 2000 roku. Stało się to przypadkowo, kiedy jeden z kolegów wyciągnął z piwnicy stary kocioł perkusyjny firmy Polmuz. Po wnikliwym wywiadzie okazało się, że jest na sprzedaż wraz z resztą zestawu. Ponieważ zbliżały się moje urodziny, wyprosiłem rodziców, aby sfinansowali zakup sprzętu w ramach prezentu. Tak rozpoczęła się moja historia z instrumentem. Od tamtego czasu uczestniczyłem w kilku formacjach muzycznych. Obecnie pracuję nad własnym warsztatem, portfolio w postaci strony internetowej www.marekmitręga.com, a także solowym albumem pod tytułem "Waves and vibrations".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.