Poznaj najpopularniejszego twórcę metalowych coverów na YouTube! Leo Moracchioli

Od kilku dobrych lat Leo przerabia popowe (najczęściej) utwory na metalowe aranżacje. Zdobył przy tym niemałą popularność – ponad 1,5 miliona subskrybentów, a jego najpopularniejszy cover – Hello od Adele (poniżej) – ma na chwilę obecną 34 miliony wyświetleń.

Na jego kanale znajdziesz resztę jego coverów, które mocno polecam sprawdzić. Oprócz tego wrzuca tam co jakiś czas dodatkowe materiały, takie jak testy sprzętu, czy porady muzyczne i lekcje.

Poniżej wrzucam kilka, moim zdaniem, najbardziej wartych obejrzenia:

Na uwagę zasługują również jego akustyczne covery (tym razem przeważnie metalowych) utworów, takie jak poniższe:

I na koniec cover, który dla mnie jest jego najlepszym akustycznym wykonaniem na kanale:

Jeśli znasz jakiś ciekawy kanał na YouTube, to nie wahaj się podzielić nim w komentarzach. Być może Twoja propozycja stanie się kolejnym wpisem w tym dziale 😉

Pieczar on FacebookPieczar on TwitterPieczar on Youtube
Pieczar
Wokalista zespołu No Lifeline. Wcześniej przez ponad 12 lat perkusista w różnych zespołach (najdłużej w Pepper Gas). Zawodowo nauczyciel angielskiego w szkole językowej. Pomiędzy tymi wszystkimi rolami, od wielu lat gra na gitarze. W praktyce robi wszystko, co w danej chwili jest potrzebne, dlatego w zespołach, w których gra, nie ogranicza się do swojej podstawowej funkcji. Nie są mu obce sprawy związane z zarządzaniem, promocją i wizerunkiem zespołu oraz organizowaniem koncertów. Oprócz tego, pisze własne teksty, ogarnia biznesową sferę gry w zespole, a czasami robi około-graficzne rzeczy, jak np. projektowanie plakatów, ulotek czy okładek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.