5 Świątecznych utworów w wykonaniu Muzycznych YouTuberów

Tak jak w zeszłym tygodniu pisałem o przeróbkach motywów z Gwiezdnych Wojen z powodu nowego filmu, tak dzisiaj nie może zabraknąć najciekawszych świątecznych utworów przygotowanych przez YouTuberów z okazji zbliżających się Świąt. Zobacz jak poradzili sobie z tym tematem popularni muzyczni twórcy i jakie nowe ciekawe filmy pojawiły się w ostatnim czasie w sieci.

Przede wszystkim polecam niedawno wydane przez Ten Second Songs Świąteczne Utwory w różnych stylach. W wykonaniach pomaga mu inny YouTuber – gitarzysta 331Erock.

Adam Neely (o którym dowiesz się więcej tutaj) odkurzył znaną piosenkę Have Yourself a Merry Little Christmas. Z jedną różnicą – wykorzystał oryginalny tekst utworu. Nie jest to bynajmniej ten, który znamy z wersji Judy Garland czy Franka Sinatry. Oryginalny tekst jest nieco bardziej depresyjny, a zapoznać się z nim można w opisie filmu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej popularnego metalowego YouTubera! Leo Moracchioli jest dobry na każdą okazję!

Kolejnymi twórcami, których nie powinno się pomijać, jeśli chodzi o świąteczny klimat i jeśli metalowe wykonania nie są w Twoim guście, to Postmodern Jukebox. Last Christmas na jazzowo 🙂

Najnowszym wydanym utworem w sieci jest film Davie504. Postanowił pomieszać święta ze znanym halloweenowym motywem Spooky Scary Skeletons!

A Tobie który świąteczny utwór najbardziej przypadł do gustu? Zapraszam do komentowania!

Jan Pieczonka
Basista w Pepper Gas i No Lifeline. Udzielał się także w innych projektach oraz orkiestrze. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku. Gra też na gitarze, basie i od czasu do czasu na fortepianie. Ukończył Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.